Перейти до основного вмісту

6 дрібниць з Китаю для риболовлі

Можна було б написати більш провокуючий заголовок, типу "6 рибальських товарів з Китаю для хорошого кльову", або "6 китайських дрібниць, які забезпечать вам вдалу риболовлю"... Але я всього лиш опишу кілька речей, які можуть знадобитися на риболовлі, але не всім. Точніше, всім, але не завжди. І не обов'язково. Але це не точно.
Усі нижчеописані товари були куплені та протестовані автором.

1. Вертлюги з коннектором для повідків
Якщо ви любите в'язати оснастки власноруч - міні вертлюги зі швидким з'єднанням можуть вам знадобитися. У роздрібних магазинах таку річ не завжди знайдеш. А за десяток таких штучок під логотипом відомого бренду прийдеться віддати кілька долларів.
Замовивши з Gearbest упаковку таких вертлюжків LEO Fishing - 20 шт за доллар, я не побачив візуальних відмінностей, та й відгуки позитивні.
Виготовлені з нержавіючої сталі, рухомий гумовий кембрик для швидкого монтажу. Якість вертлюжків не гірша, ніж у звичайних магазинних бюджетної категорії.

2. Пелюстки-ложки для виготовлення спіннерів
Мені далеко до спінінгіста, та я віддаю перевагу ловлі на приманки, що включають у себе ефект "вертушки". Це зазвичай, обертальні блешні, та різного роду джиг-спіннери. Для виготовлення приманок, я використовую пелюстки з дешевих оберталок. Окрім того, у Китаї можна замовити собі мініатюрні пелюстки у формі ложечки, якими можна круто модифікувати вже наявні спінінгові приманки різних типів.

3. Риболовний барометр
Кишенькова метеостанція необхідна тим, хто "помішаний" на даних про атмосферний тиск, фазу місяця, гороскоп і т.д (сарказм). Насправді, є рибалки, яким цікаві такого роду девайси. Смартфони, хоч вони і є майже у всіх, показують погодні дані зі сторонніх джерел. Так само і додатки прогнозування риболовлі, різноманітні "клювалки" та інший непотріб. Але датчики кишенькового барометра вимірюють тиск, температуру, висоту над рівнем моря і час прямо тут і зараз. На основі цих даних складається графік зміни погодних умов у часі, та робиться прогноз погоди і кльову. Звичайно ж, ваш успіх на риболовлі залежить лише від вас, проте, якщо вже прогнозувати, то виходячи з фактичних даних у конкретній точці, у конкретний час, ніж на основі інформації з інтернету, яка часто "висмоктана з пальця".

4. Приманки з м'якого пластику
Наші магазини сьогодні завалені силіконками. З запахами, зі смаком, які завгодно є, лиш купляй. Нові бренди, нові моделі, нові фаворити, нові експерти-спінінгісти з'являються так само швидко, як і рекламний контент у журналах та в соц. мережах. Більшість наявних у нас виробів - це або замовлення з піднебесної з місцевим пакуванням, або місцеве виготовлення з готового матеріалу та у готових формах, які, власне, теж куплені там само.
Силіконового барахла для ловлі спінінгом у Китаї теж не бракує. І тим, хто любить різноманітність, присвячую окрему замітку про приманки з м'якого пластику Honoreal.


5. Шнур Proberos
Плетена ліска з Гірбесту служить на спініговій котушці вже більше року. Це просто звичайний 4-жильний риболовний шнур. Нереально дешевий. Детальніше.



6. Бігуді
 Для реальних фіш-сталкерів, які пересуваються з мінімальним і легким інвентарем. Звичайними жіночими бігудями-паличками (curler-stick), які згинаються та скручуються довільно, можна легко зафіксувати секції ваших вудилищ, декілька підставок та інші речі. Не думайте, що це моя ідея - я побачив таке у експертів з Wychwood!

Якщо цікава рубрика - дайте знати (лайк, поширення, комент). Дякую.
Лінків на товари не даю - усе легко знайти. Якщо будуть прохання у коментарях - надалі публікуватиму прямі посилання на товар.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Спеції, прянощі і трави як природні атрактанти для риби

Думаю, не здивую вас інформацією про те, що різного роду рослини, які сьогодні ми використовуємо в якості спецій при приготуванні їжі, здавна використовуються рибалками для підвищення атрактивності і поживності приманки, насадки, наживки, прикормки та привади. Чим так приваблюють рибу ці компоненти? Які спеції краще використовувати, коли і як саме? Чи є різниця між натурпродуктом і "ароматизаротом ідентичним натуральному"? Чи завжи є необхідність у придбанні фірмових спеціалізованих атракторів? Чи дійсно справа лише у ароматі? Чому Рибалка-Гік не виходить на лящову риболовлю без фідера, фенхеля і соєвого соусу. Давайте розберемося... Ваніль, кориця, паприка, куркума, кмин, коріандр, мускатний горіх, часник, перець, кріп, гвоздика, імбир, аніс, чебрець, гірчиця, какао... Стоп-стоп-стоп! Для чого ускладнювати собі життя? На полицях рибальських магазинів сьогодні можна спостерігати таке кольорове різоманіття готового, що очі розбігаються і слина тече. Ароматизаро

Вступ до теорії плаваючої насадки

Плаваючі насадки  при ловлі з дна? Зараз я спробую розглянути питання плавучості насадок, котрі використовуються у сучасній фідерній ловлі. Систематизованої інформації стосовно данної теми не багато. Ви дізнаєтесь як і для чого потрібно припіднімати повідок чи гачок над дном, як збалансувати наживку, а також які поп-ап насадки сьогодні використовуються. Я цілеспрямовано присвятив вивченню цієї теми багато риболовних сесій з фідером в руках. Отож, спробую систематизувати матеріал, заснований на власній практиці та досвіді європейських колег. Розуміючи, що використання плаваючих насадок українськими рибалками певною мірою базується на звичках, стереотипах, міфах та рекламі, звертаю увагу на те, що даний матеріал носить повністю суб'єктивний характер. Шприци, компресори? Знаєте, спочатку в планах було описати деякі способи підняття над дном звичайних тонучих насадок, без використання додатково плаваючих, але зловив себе на думці, що я майже ніколи таким не займався...

5+ факторів впливу на нерест риби

Завершився період нерестового обмеження рибальства. В Україні він починається і закінчується щороку, практично, в один і той же час. Та чи знає про це риба? Чи нереститься вона по календарю? Звичайно ж, всім нам відомо, що це не так. Адже маємо не лише власний досвід, а й майже необмежений доступ до інформації. Та, як бачимо, мережа завалена лаконічною, стереотипною, часто неактуальною писаниною про фактичний період нересту тих чи інших риб. Чому? Та тому що не все так однозначно у природі. Давайте розберемось... Кожен з нас, думаю, хоч раз чув усілякі кліше і міфи про нерест. Наприклад: "Щука починає нереститись ще до того, як лід зійде", або "Лин іде на нерест при температурі води 18-20 градусів"... Суть у тому, що все це правда лиш частково, та й то не зовсім. І, здавалося б, чого "котити бочку" на всілякі вікіпедії, які передруковують стару літературу минулого століття, чи чому нам не довіряти бувалим дідам-рибалкам? Та все тому, що час не стоїт